Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Gjermani me gjuhën më të madhe në botë?

Shko poshtë

Gjermani me gjuhën më të madhe në botë?

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jan 13, 2011 1:38 pmDaniel Brosel (21 vjeç) nga qyteti Burg Stargrad i Gjermanisë ka gjuhën e gjerë tetë centimetra- shkruan gazeta gjermane Bild.
Me siguri ai do të regjistrohet në librin e rekordeve Guinness. Daniel thotë se rekordin për gjuhën më të madhe në botë e mban australiani, Jay Sloot. Gjuha e tij është e gjerë 7.9 centimetra.

Danieli është tregtar me profesion, por thotë se gjuha e gjatë nuk i pengon fare në jetën e përditshme. Ai tha se mund të ushqehet normal, por mund t’i puthë edhe vajzat pa pikë problemi.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi