Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

U bë baba në moshën 94 vjeçare

Shko poshtë

U bë baba në moshën 94 vjeçare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue Jan 11, 2011 8:59 pmRamjeet Raghav është plak vital, i cili përveç se zgjohet çdo mëngjes në orën 6 dhe merret me hapjen e kanaleve dhe punon tokën për ta ushqyer familjen, mund ta kënaqë bashkëshorten e tij 50 vjeçare edhe nga tri, katër herë brenda nate.
Megjithatë, Ramjeet nuk është vetëm një hamshor i eksituar, por një baba i kujdesshëm si dhe bashkëshort i mirë i cili fiton rreth 15 euro në ditë për t’ia përmbushur të gjitha dëshirat bashkëshortes dhe fëmijës të tij tash për tash të vetëm.

Aq shumë e gëzoi fakti se është bërë prind sa që merr me vete familjen edhe gjatë kohës kur punon në ara për të kaluar më shumë kohë me ta pasi punon deri në nëntë orë në ditë. Pas gjashtë muajsh Ramjeet dhe bashkëshortja po përpiqen ta shtojnë familjen e tyre prapë.

“Jam i shëndoshë kokërr dhe kënaqem duke bërë dashuri me gruan time. Mendoj se është shumë me rëndësi se gruaja e burri duhet të kenë marrëdhënie rregullisht. Kur e kërkon bashkëshortja, mund të bëjë dashuri tërë natën, por tash më shumë po kujdesemi për nevojat e fëmijës”, thotë ky plak 94 vjeçar.

Bashkëshortja e tij thotë: “Aspak nuk më duket plak. Në shtrat është si 25 vjeçar. Bile edhe më i mirë pasi mund të qëndrojë tërë natën. Përpos kësaj është edhe një prind shumë i mirë”.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi