Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ia rrëzuan shtëpinë – gabimisht!

Shko poshtë

Ia rrëzuan shtëpinë – gabimisht!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue Jan 11, 2011 8:58 pm

Andre Hall nga Pittsburghu, po kthehej nga pushimi vjetor dhe u përball me një pamje të pazakontë–asgjë nuk po shihte! Asgjë në vendin ku vetëm një javë më herët ishte shtëpia e blerë rishtas nga familja e tij.
Menjëherë pas blerjes, Hall filloi me meremetimet dhe renovimet e nevojshme, derisa e dashura dhe fëmijët po prisnin shpërnguljen në shtëpinë e re. Ai ka edhe dokumentet zyrtare, në të cilën me shkronja të mëdha shkruan “MOS E SHKATËRRONI”. Por në vendin ku ka qenë shtëpia s’ka mbetur asgjë.

“Më janë shkatërruar ëndrrat”, thotë Hall “Gjithmonë kam dashur një shtëpi në Pittsburgh. Sa u bë e imja, tash mu zhduk”.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi