Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Heavy metal pinguini

Shko poshtë

Heavy metal pinguini

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jan 06, 2011 2:20 pm

Derisa shoqëria e tij me shpinë të kthyer qëndron e pa interesuar, një pinguin i vogël i lumtur deri në skaj kërcen dhe lëviz kokën.

Një kontribuues i YouTube postoi videon dhe ia shtoi ritmet e muzikës heavy metal që i përshtaten shumë mirë këtij pinguini “të çart”.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi