Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Zonja Va nder Vaart me taka “ia ftofë” edhe bashkëshortit

Shko poshtë

Zonja Va nder Vaart me taka “ia ftofë” edhe bashkëshortit

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue Jan 04, 2011 11:11 pmSylvie va nder Vaart, bashkëshortja e bukur e futbollistit të Totenhamit Rafael va nder Vaart, i dëshmoi botës se edhe asaj i pëlqen futbolli dhe është shumë e shkathtë në zhonglim me topin.
E veshur me një fustan të bukur të bardhë dhe me take të larta ua dëshmoi burrave se si zhonglon me topin.

Edhe pse shumica thonë se ajo është një video e montuar, megjithatë është bukur të shohësh se si kjo zonjë, e cila kohë më parë fitoi betejën ndaj kancerit të gjirit, në mënyrë aq elegante endë topin e futbollit nga njëra këmbë në tjetrën.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi