Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Miu gjigant po i tmerron macet në Rusi

Shko poshtë

Miu gjigant po i tmerron macet në Rusi

Mesazh nga Kosovarja prej Wed Nov 24, 2010 9:05 pm

Një mi “sypatrembur” u bë padron i një rruge në Rusi. Kur del në shëtitje macet zhduken nga rruga, ndërsa prej një grumbulli macesh vetëm njëra guxoi të përballej me miun.
Pasi tregoi se kush është bossi para maceve të tmerruara nga frika, miu vendosi të kthehej në birucën e tij
avatar
Kosovarja
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit http://www.Ardhmeria-Forum.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi