Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

“Di grosen idioten”, mbretëritë e budallaqeve!

Shko poshtë

“Di grosen idioten”, mbretëritë e budallaqeve!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue Jan 04, 2011 12:00 am

Mjaft më me lajmet e lojërat e ndyra politike, zgjedhjet, padrejtësitë dhe varfërinë. A dëshironi të qeshni? Ndaluni dhe qeshni me budallaqet e të tjerëve. Ajo që mund t’i bie në mend njeriut vërtetë është e pabesueshme! Për këto “aksione” duhet të keni këllqe dhe mbrojtjen e perëndisë pa marrë parasysh se cilës fe i takoni. Të tjerat janë luks.

Kur mendoni se nuk ka njeri më të pafat se ju, se vetëm juve ju ndodhin fatkeqësi bizare, shikojeni këtë.

Me idetë e tyre të çmendura dhe përpjekjet idiote të bëjnë të qeshni me lot, të shokojnë dhe u detyrojnë të i qerasni me fjalët “Çfarë budallenjsh!” Kënaquni!

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi