Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Qeni shpëtohet pasi kishte futur kokën në mur

Shko poshtë

Qeni shpëtohet pasi kishte futur kokën në mur

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 03, 2011 9:13 pmQeni kureshtar i racës baritore gjermane është shpëtuar pasi që kishte bllokuar kokën në një zgavër të murit, shkruan “Telegraph”.

Qeni me emrin Rebel arriti ta fusë kokën e tij në zgavrën e murit me diametër 46 centimetra. Kur u bllokua, u përpoq ta hiqte, por pa sukses.

Lehjen e tij e dëgjoi pronari i cili thirri ndihmë. Derisa ekipet e shpëtimit nga Kalifornia po përpiqeshin ta nxirrnin që aty, Rebel i ndihmonte duke u tërhequr mbrapa me këmbët e pasme. Qeni shpëtoi pa lëndime serioze.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi