Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Koshi magjik

Shko poshtë

Koshi magjik

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 03, 2011 9:08 pm

Basketbollisti Kamil Gawrzydek ka shënuar një kosh të pabesueshëm, me ndihmën e një topi “pishmanli”.

Pas përgatitjes së shkurtë për gjuajtjen e lirë, topi fluturon, refuzohet nga harku dhe kur të gjithë menduan se nuk do të ketë pikë të shënuar, topi ndalet në hark dhe aty “mendohet pak”. Pasi i mbushet mendja, futet në kosh, ndërsa ekipi feston.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi