Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dordolecët për të rritur

Shko poshtë

Dordolecët për të rritur

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 03, 2011 9:05 pmPjesë e pandashme e lojës në borë pa dyshim është edhe ndërtimi i njeriut prej bore ose dordolecit.

Po, të gjithë e dimë se ai ndërtohet zakonisht me një fshesë në vend të dorës, një spec të kuq në vend të hundës dhe me një kapelë në kokë, por ka edhe të atillë që me pak imagjinatë vendosin të punojnë skulptura më argëtuese nga bora.

Kur të rriturit e teprojnë rezultati gjithmonë është dordolecë duke bërë dashuri, por ka edhe prej atyre që sa për argëtim bëjnë dordolecë në formë të njerëzve të vdekur.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi