Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Përdoruesja më e moshuar e Facebookut ka 103 vjet

Shko poshtë

Përdoruesja më e moshuar e Facebookut ka 103 vjet

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Dec 25, 2010 11:39 am

Përdoruesja më e moshuar e Facebookut ka 103 vjet

Lillian Lowe (103) nga Tenby në Pembrokeshire komunikon rregullisht me miqtë e saj, duke përdorë iPadin. Besohet se ajo është personi më i moshuar që ka profil në rrjetin popullor social Facebook.

Lillian përmes Facebookut mban kontakte me miqtë e saj, por edhe me 7 nipërit e saj dhe 13 stërnipërit e saj, njoftojnë mediet britanike.

Gjyshja e pazakontë për dy javë do të mbushë 104 vjet, ndërsa titullin e përdoruesit më të moshuar të Facebookut e mori nga Ivy Bean (104), e cila vdiq në korrik të këtij viti.

Edhe pse përmirësimet dhe shtesat në Facebook do të ngatërronin shumë persona të moshës së saj, Lillian nuk ka kurrfarë probleme. Facebookun e viziton disa hera në javë duke përdorë iPadin e nipit të tij 47-vjeçar, por së shpejti do të blejë një vetëm për vete.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi