Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

7 Mrekullitë e Botës Antike

Shko poshtë

7 Mrekullitë e Botës Antike

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Dec 23, 2010 9:16 pm

7 Mrekullitë e Botës Antike

1. Piramida e madhe e Keopsit,Egjypt

2. Statuja e Zeusit ne Olimp te Greqise


3. Tempulli i Dianes ne Efes,Greqi


4. Varri i Mausoleus ne Halikarnas,Greqi


5. Fari i Aleksndrise,Egjypt


6. Kopshtete e Varura te Babilonise,Irak


7. Kolloseu i Rodit,Greqi
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi