Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kampioni i botës në gromësimë (Video)

Shko poshtë

Kampioni i botës në gromësimë (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Jun 27, 2012 11:58 pm

Pjesëmarrësit në Kampionatin botëror të gromësimës që është mbajtur në New York kanë pirë sasi të mëdha të pijeve të gazuara në mënyrë që të shfaqin aftësitë e tyre.

Titulli i kampionit i ka takuar 35-vjeçarit Tim Janus, i cili ka gromësirë për 18.1 sekonda pasi ka pirë 7.5 litra ‘Diet Coke’ dhe ‘Mountain Dew’.

“U përpoqa ta ruaj të gjithë ajrin në barkun tim dhe pastaj ta nxirja jashtë. Duhet të përpiqeni shumë. Është ndjenjë e bukur”, ka deklaruar kampioni.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi