Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Arrin 130 km/h me ‘skateboard’ (Video)

Shko poshtë

Arrin 130 km/h me ‘skateboard’ (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Jun 27, 2012 11:54 pm

Mischo Erban e ka thyer rekordin e Guinnessit për shpejtësinë më të madhe të arritur me ‘skateboard’.

Rekordi i ri i arritur në Quebec të Kanadasë është 130 kilometra në orë.

Kështu, 28-vjeçari Erban bëhet njeriu më i shpejtë me ‘skateboard’, ndërsa rekordin e mëparshëm e ka kaluar për rreth 17 kilometra në orë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi