Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Bien në ujë, dhëndri harron nusen (Video)

Shko poshtë

Bien në ujë, dhëndri harron nusen (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Jun 27, 2012 11:52 pm

Mashkulli duhet që të sillet si xhentëlmen së paku në ditën e martesës. Mirëpo, në rastin e Eric dhe Maegan Walber, nuk ndodhi ashtu.

Gjatë ceremonisë martesore, mysafirët së bashku me nusen dhe dhëndrin kishin hipur mbi një dok për t’u fotografuar, por në moment doku i lëshon dhe ata bien në ujë.

Dhe, në vend se ta shpëtonte nusen e tij, dhëndri iku vetëm...

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi