Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Wrath of the Titans 2 [2012]

Shko poshtë

Wrath of the Titans 2 [2012]

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 24, 2012 6:03 pm

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.
RegjistrohuNje dekade pas fitores epike mbi monstruozen Kraken, Perseu – biri gjysmëperëndi i Zeusit – perpiqet te ndjeke nje jete me te qete si peshkatar, i mbushur me pergjegjesine qe te rrise i vetem djalin e tij dhjetevjecar, Ilio (Diell). Gjithsesi beteja per sundim ndermjet Perendive dhe Titaneve vazhdon.avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi