Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Roza [2012]

Shko poshtë

Roza [2012]

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Jun 16, 2012 12:34 pm

Një përrallë pikëlluese e qendrave të mbijetesës në Rose, një grua Masurian, burri i së cilës, një ushtar gjerman, u vra në luftë, duke e lënë atë vetëm në fermën e tyre. Një grua e vetme nuk ka pasur mbrojtje kundër ushtarëve rusë, të cilët epërdhunuan si një formë e hakmarrjes.Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.
Regjistrohu
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi