Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

The Vampire Diaries S03E17 [2012]

Shko poshtë

The Vampire Diaries S03E17 [2012]

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Jun 16, 2012 11:22 am

Ne diten e pare te matures Elena, Caroline, Bonie dhe Mat jane akoma te lidhur me ngjarjet e fundit, nderkohe qe Tajler duket sikur po shijon cdo gje pak si shume. Dejmon eshte i inatosur nga i ftuari i ri ne shtepi dhe te gjithe jane te befasuar nga studentja e re ne oren e historise me Alarik. Mat i kekon ndihme Bonit kur kupton qe ka bere nje gabim shume te rende. Nderkohe Stefan akoma eshte nen hipnotizimin e Klausit.Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.
Regjistrohu
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi