Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Gropat më të mëdha që i ka bërë njeriu (Video)

Shko poshtë

Gropat më të mëdha që i ka bërë njeriu (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 08, 2012 7:23 pm

Gropat më të mëdha që i ka bërë njeriu (Video)

Raportet e Kombeve të Bashkuara tregojnë se Toka është në gjendje gjithnjë e më të keqe, mirëpo askush nuk dëshiron që të angazhohet për përmirësimin e saj. Në vend se ta bëjnë këtë, njerëzit i shkaktojnë “plagë” të pakthyeshme planetit.

Në videon e mëposhtme mund t’i shihni gropat më të mëdha që kanë ndodhur me veprim direkt dhe indirekt të njeriut.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi