Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Paratë, ose fëmijën!

Shko poshtë

Paratë, ose fëmijën!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun May 27, 2012 7:10 pm

Në një maternitet në Greqi një nënë e re nuk mund të marrë fëmijën e saj pa paguar faturën e kripur të lindjes.
Materniteti “Helena Venizelou” në Athinë ka kërkuar në këmbim të fëmijës pagesën prej 1200 eurosh që nëna i detyrohej për operacionin cezarian.
Drejtori i spitalit i ka mohuar këto deklarata, por nëna e re, Ana, tha për BBC se “zyra e administratës së tij na tha se nuk do të na linin ta merrnim fëmijën po të mos paguanim paratë.
Dhe ne nuk mund ta përballojmë këtë pagesë”, ka deklaruar ajo e frikësuar. Fëmija i saj po mbahet në spital prej më shumë se një jave.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi