Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Jetojnë në një shtëpi me 2 buaj

Shko poshtë

Jetojnë në një shtëpi me 2 buaj

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun May 27, 2012 7:08 pmNjë çift ka marrë pseudonimin “pëshpëritësit e buajve”, pasi mbajnë brenda shtëpisë së tyre dy prej këtyre kafshëve të mëdha.
RC Bridges dhe gruaja e tij Sherron jetojnë në shtëpinë e tyre në Teksas me buaj ende ‘të vegjël’, të cilët kur të arrijnë pjekurinë do të jenë 3.4 metra të lartë dhe do të peshojnë rreth 1100 kg.
Çifti jeton i qetë në dhomën e ndenjes me kafshët e mëdha dhe në një tjetër foto, duket bualli duke hipur në makinën e tyre.
Bualli Uildthing, i cili është shtatë vjeç, ishte “dëshmitari” i pronarit të tij kur ky i fundit u martua, në vitin 2006. RC, 63 vjeç, tha se “ai mbante unazat në brirët e tij dhe na i hodhi një nga një secilit prej nesh në kohë, kur po bënim betimet”.
Ai dhe gruaja e tij fotografe, 39 vjeç, thanë se i duan buajt, madje ata shkojnë shumë mirë edhe me kafshën tjetër “shtëpiake” të tyre, një ujk.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi