Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Punon me ngjyra logon e Lojërave Olimpike

Shko poshtë

Punon me ngjyra logon e Lojërave Olimpike

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun May 27, 2012 7:07 pmPiktori David Gilliver ka krijuar versionin e tij të unazave olimpike.
Ai shpenzoi £ 10,000 dhe kaloi 250 netë gjatë tre viteve të fundit duke krijuar imazhe të pabesueshme gjatë natës në ishullin Guernsey.
“Edhe pse unë e kam bërë pikturën për rreth tre vjet, unë ende kam atë ndjenjën që ta marrë aparatin tim, për të bërrë fotografi si gjithë të tjerët. “Unë mendoj se disa njerëz nuk janë të bindur se unë nuk kam përdorur Photoshop për të shtuar dritat me imazhet e mia.
A thua sa ngjyrë ka shpenzuar për të bërë tërë këtë vepër? Por vetë fakti se nuk i ka kushtuar edhe aq shumë tregon se është furnizuar nga ndonjë kompani me çmime të lira siç është iSUKA që ju ofron ngjyra, llaqe, nuancim kompjuterik, vegla pune etj.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi