Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Fakte Për Chuck Norris-in

Shko poshtë

Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:37 pm

a e dini se Chuck Norri's e ka ,mujt UnikkatiL'in n'Freestyle Battle :p me 3333 reptura per minut.

avatar
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:38 pm

Chuck Norris Ka Kcy Prej Katit Te 5,Edhe Ka Zbrit Posht e Ka Prit Veten
avatar
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:38 pm

Chucki e Gjun Doren e Mshef Gurin
avatar
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:39 pm

Chucki e Ka Honger Bollen Ne Bark
avatar
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:39 pm

Chucki e Ka Shti Kepen Me Kajt
avatar
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Adoleshenti prej Tue Jan 24, 2012 2:40 pm

Krejt e Presin Vitin e Ri Ne Shtepi,Chucki e Ka Prit Ne Krah :D
avatar
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fakte Për Chuck Norris-in

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi