Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Narko-Gjyshja

Shko poshtë

Narko-Gjyshja

Mesazh nga Adoleshenti prej Sun Jan 22, 2012 1:59 pm

Nipi narkoman: “Gjyshe a mos i ke parë ato tabletat e vogla? Kanë qenë mbi tavolinë”
Gjyshja: “O hiqju tabletave! A i ke pa ato kuçedrat në kuzhinë?!”
avatar
Adoleshenti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit http://duateshikoj.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi