Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

U martuan 100 herë

Shko poshtë

U martuan 100 herë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Oct 09, 2011 7:18 pmÇifti amerikan nga Tenesseey u regjistrua në librin e rekordeve Guinness falë dashurisë romantike.

Lauren dhe David Blair ripërtërinë betimin e martesës 100 herë – dhe atë çdo herë në një vend tjetër, shkruan Newslite.

Çifti Blair jeton së bashku për gati 30 vjet. Ata ishin martuar të njëjtin vit që u njohën. Të dy kishin pasur përvojë jo të këndshme romantike para se ta njiheshin dhe menjëherë e kuptuan se ishin të lindur për njëri-tjetrin.

“Më pëlqen ta shoh Davidin në sy. E di që ky njeri do të më dashurojë deri në vdekje. David me siguri do të pranojë që edhe më tutje të vazhdojmë të martohemi nga fillimi për shkak të muajit të mjaltit”, tha Lauren Blair.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi