Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Maçoku “Jo, jo, jo...”! (Video)

Shko poshtë

Maçoku “Jo, jo, jo...”! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Oct 09, 2011 7:15 pm

Tashmë keni parë shumë video me mace që performojnë truqe.

Por, maçoku rus Markiz, u bë i famshëm në YouTube brenda natës, në mënyrë origjinale.

Markiz është xhiruar duke përsëritur një mjaullimë të çuditshme. që i përngjan fjalës së gjuhës angleze “no” (jo)!

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi