Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Gratë dhe vozitja!?

Shko poshtë

Gratë dhe vozitja!?

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Oct 09, 2011 7:14 pm

Një grua nga Varshavë të Polonisë, braktisi makinën e saj pasi mbeti e ngujuar ndërmjet dy muresh, duke u përpjekur të ecë mbrapa nga një parking makinash.

Wiola Nowicka, 67 vjeçare, provoi t’i jepte mbrapa makinës në një rrugë të ngushtë që të qonte në një parking, pasi kuptoi se çmimi i parkingut ishte tepër i lartë.

Gjykimi i gabuar i Nowickas rezultoi me parkingun e bllokuar për pesë orë, pasi makina e saj mbeti e ngujuar ndërmjet dy mureve të rrugës që qonte në parking.“Nuk doja të dukesha budallaqe, por pas disa kthesave para e mbrapa nuk mund të ecja më. Mbeta e bllokuar”, ka thënë ajo.

Inxhinierët arritën ta nxjerrin makinën nga kjo hapësirë e ngushtë, me tërheqje të kujdesshme, gati milimetrike. Për fat askush nuk mbeti i lënduar nga ky incident.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi