Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Vajza 29 vjeçare dëgjon për herë të parë (Video)

Shko poshtë

Vajza 29 vjeçare dëgjon për herë të parë (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Oct 09, 2011 7:14 pm

Falë deshires se Allahut dhe teknologjisë një vajzë arrin të dëgjojë për herë të parë në moshën 29 vjeçare.

Se sa emocionuese është kjo shikojeni më poshtë videon.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi